Clan RBK forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Clan RBK forum

This is a BEST counter strike CLAN!!!
 
DomovDomov  PortálPortál  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  Prihlásenie  

 

 Cheatovani a nadavky

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
OH_MY_GOT
Admin



Počet príspevkov : 43
Registration date : 31.05.2007

Cheatovani a nadavky Empty
OdoslaťPredmet: Cheatovani a nadavky   Cheatovani a nadavky Icon_minitimeŠt máj 31, 2007 1:48 pm

Tak hadam nikto z nasho clanu nebude cheatovat ani necheatuju ani ked budeme hrat CW a budeme prehravat na nulu neze niekto zapne cheaty radsej prehrat aj na nulu ako pouzivat cheaty a kto ich bude mat tak v clane dlho neostane dakujem za pochopenie a ku nadavkam neze si budeme navzajom na treningoch nadavat tym sa rozpadlo povodne RbK ze kazdy si navzajom nadaval atd cize jedna nadavka zo srandy chapem ale ... a pochopte stava sa aj najlepsim ze zabiju NAHODOU svojho
Návrat hore Goto down
eNeS

eNeS


Počet príspevkov : 28
Age : 34
Registration date : 31.05.2007

Cheatovani a nadavky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cheatovani a nadavky   Cheatovani a nadavky Icon_minitimePi jún 01, 2007 8:30 am

ale to mne sa stalo..zavolali ma ako hosta do nejakeho sr profi clanu..celkom mi to zo zaciatku slo..ale potom CL mi zacal nadavat..a to vam tak sebavedomi klesne..pane boze a v tom je chyba Smile netreba si nadavat..ale treba povzbudit :-) to je zaklad uspechu! pametajte
Návrat hore Goto down
bubu




Počet príspevkov : 24
Registration date : 02.06.2007

Cheatovani a nadavky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cheatovani a nadavky   Cheatovani a nadavky Icon_minitimeSo jún 02, 2007 6:52 am

ale ja som vulgarny jak kokot Smile
Návrat hore Goto down
Rambo_SK
Admin
Rambo_SK


Počet príspevkov : 131
Registration date : 31.05.2007

Cheatovani a nadavky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cheatovani a nadavky   Cheatovani a nadavky Icon_minitimeSo jún 02, 2007 6:53 am

tak sa kludni!
Návrat hore Goto down
https://clanrbk.slovakforum.net
Sponsored content





Cheatovani a nadavky Empty
OdoslaťPredmet: Re: Cheatovani a nadavky   Cheatovani a nadavky Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Cheatovani a nadavky
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Clan RBK forum :: Hlavné :: Clan-
Prejdi na: